Kärcher SE 4001 1.081-130.0

Kód: 288/ROZ
Značka: Kärcher
€150 €125 bez DPH
Skladom
Variant
Môžeme doručiť do:
6.3.2024

Vysvetlivky stavu tovaru:

  1. Nový tovar s 24-mesačnou zárukou: Tento produkt je úplne nový a má plnú záruku na obdobie 24 mesiacov od dátumu nákupu. Môžete si byť istí, že ste získali tovar v najlepšom stave.

  2. Rozbalený tovar s 24-mesačnou zárukou: Išlo o produkt, ktorý bol už raz vybalený, ale má stále 24-mesačnú záruku, takže získate kvalitný produkt za nižšiu cenu.

  3. Zánovný tovar s 20-mesačnou zárukou: Toto je tovar, ktorý bol v minulosti použitý, ale bol dôkladne obnovený do takmer nového stavu. S 20-mesačnou zárukou máte istotu, že bude dobre fungovať.

  4. Refubrished tovar s 12-mesačnou zárukou: Refubrished tovar bol dôkladne prekontrolovaný a opravený na optimálny stav. Má záruku na 12 mesiacov, čo znamená, že ho môžete kúpiť s istotou, že bude fungovať dobre a po dlhšiu dobu.

 

Vysávač má UK zásuvku, adaptér na EU zásuvku v cene.

Detailné informácie

Poštovné zdarma
Poštovné zdarma
pri nákupe nad 50€

Podrobný popis

Popis produktu

Úžasný extraktor na mokro-suché čistenie všetkých kobercov aj tvrdých podláh je tým správnym pomocníkom v každej domácnosti. Vylepšený systém hubíc zaistí, že sa čistiaci prostriedok dostane až do hĺbky vlákien a vysoký sací výkon okamžite odvedie prebytočnú znečistenú vodu do samostatnej nádoby. Vďaka tomu sú dosiahnuté optimálne výsledky čistenia. Nalievanie čistej vody a následné čistenie vysávača je veľmi komfortné. Všestranným pomocníkom sa stane aj vďaka bohatému príslušenstvu.

Perfektné výsledky čistenia

Tento mokro-suchý vysávač kombinovaný s extraktorom ponúka široké možnosti použitia a optimálne výsledky čistenia. Vylepšená technológia hubíc dostane čistú vodu, spolu s čistiacim prostriedkom, až do hĺbky vlákien a odstráni všetky nečistoty. Špinavá voda je zároveň odsávaná do oddelenej nádoby, upratovanie je preto veľmi pohodlné a rýchle.
Perfektné výsledky čistenia

Rýchle vysušenie

Sacia turbína s výkonom 1200 W vytvára veľmi silný podtlak a odsáva znečistenú vodu do oddelenej nádoby. Vďaka tomu sú podlahy suché až o 50 % rýchlejšie ako pri použití konkurenčných výrobkov.
Rýchle vysušenie

Jednoduché používanie

Nádrž na čistú vodu je pevná a ľahko vyberateľná, takže jej naplnenie je veľmi komfortné. Rovnako pohodlné je aj vylievanie špinavej vody. Ergonomický držiak a jednoduché uloženie elektrokábla, príjemná manuálna regulácia sacej sily bez nutnosti zohýnať sa k prístroju, to všetko z neho robí veľmi príjemného pomocníka v domácnosti.
Jednoduché používanie

Bohaté príslušenstvo

Veľmi bohaté príslušenstvo poskytuje veľa možností použitia. Či už potrebujete vytepovať interiér vášho automobilu, vyčistiť čalúnenie na sedačke, alebo vydrhnúť špáry v kúpeľni, tento pomocník vás nesklame. Príslušenstvo sa ukladá priamo na nádobe, takže ho budete mať stále po ruke.
Bohaté príslušenstvo

Dokumenty

Dodatočné parametre

Kategória: Všetky produkty
Záruka: 1 rok