Logitech G435 Lightspeed Wireless Gaming Headset

Kód: 318/BIE 318/ROZ2 318/NOV 318/ZAN2 Zvoľte variant
Značka: Logitech
€40 €45 €49 €40 od €40 €33,33 bez DPH €37,50 bez DPH €40,83 bez DPH €33,33 bez DPH od €33,33 bez DPH
Skladom Skladom Na dotaz Skladom Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
6.12.2023 6.12.2023 6.12.2023 6.12.2023 Zvoľte variant

Vysvetlivky stavu tovaru:

  1. Nový tovar s 24-mesačnou zárukou: Tento produkt je úplne nový a má plnú záruku na obdobie 24 mesiacov od dátumu nákupu. Môžete si byť istí, že ste získali tovar v najlepšom stave.

  2. Rozbalený tovar s 24-mesačnou zárukou: Išlo o produkt, ktorý bol už raz vybalený, ale má stále 24-mesačnú záruku, takže získate kvalitný produkt za nižšiu cenu.

  3. Zánovný tovar s 20-mesačnou zárukou: Toto je tovar, ktorý bol v minulosti použitý, ale bol dôkladne obnovený do takmer nového stavu. S 20-mesačnou zárukou máte istotu, že bude dobre fungovať.

  4. Refubrished tovar s 12-mesačnou zárukou: Refubrished tovar bol dôkladne prekontrolovaný a opravený na optimálny stav. Má záruku na 12 mesiacov, čo znamená, že ho môžete kúpiť s istotou, že bude fungovať dobre a po dlhšiu dobu.

Detailné informácie

Poštovné zdarma
Poštovné zdarma
pri nákupe nad 50€

Podrobný popis

Popis produktu

Hrajte, telefonujte a počúvajte hudbu s ľahkosťou, slobodne a štýlovo. Súprava G435 je tu pre všetkých hráčov, ktorí túžia po mimoriadne kvalitnom zvuku, maximálnom pohodlí a slobode bez káblov. Pokiaľ i vám záleží na udržateľnosti tak, ako spoločnosti Logitech, headset je pre vás ideálnym riešením. Vyberte si spomedzi troch atraktívnych designov a nechajte sa pohltiť bezdrôtovými technológiami LIGHTSPEED alebo Bluetooth.
Logitech G435 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset
 
Bezdrôtové pripojenie

Bezdrôtové pripojenie

Headset možno pomocou LIGHTSPEED bezdrôtovo prepojiť s vašim zariadením a vychutnať si hranie s mimoriadne intenzívnym a autentickým zvukom. Ďalšou možnosťou je technológia Bluetooth s nízkou latenciou aj pri vysokej rýchlosti. Pripojenie vydrží až do vzdialenosti 10 metrov. Batéria s dlhou životnosťou dokáže pracovať až 18 hodín.

 

Ničím nerušený zážitok

Rozprávajte sa s priateľmi na diaľku akoby ste práve stáli vedľa seba. Zabudovaná technológia duálnych mikrofónov s formovaním lúča eliminuje šum na pozadí.

Ničím nerušený zážitok
 
Výnimočný zvuk

Výnimočný zvuk

V tomto smere sa môžete tešiť na 40-mm zvukový menič s certifikátom Discord, ktorý je kompatibilný so systémami Dolby Atmos, Tempes 3D Audio Tech a Windows Sonic. Kvalitu zvuku znásobujú aj náušníky vystužené pamäťovou penou absorbujúcou zvukové vlny.

 

Ľahké a pohodlné

Náhlavná súprava G435 váži len 165 gramov, takže ju nebudete cítiť ani pri celodennom používaní. Priedušná textília pokrývajúca náušníky zaisťuje tepelný komfort a uši udržiava v chlade aj v prípade hodiny trvajúcej hry alebo hudobného maratónu. O maximálne pohodlie sa stará i výplň z pamäťovej peny. Model je optimalizovaný pre užívateľov s menším obvodom hlavy.

Ľahké a pohodlné
 
Udržateľnost od ucha k uchu

Udržateľnost od ucha k uchu

Logitech myslí na ochranu životného prostredia. Headset pozostáva z plastových dielov obsahujúcich minimálne 22 percent certifikovaných recyklovaných plastov. Škatuľa je vyrobená z papiera pochádzajúceho z lesov s certifikátom FSC. Uhlíková stopa produktu bola znížená na nulu, čo dokazuje certifikát CarbonNeutral.