Elgato Game Capture 4K60 Pro MK.2

Kód: 285/ROZ
Značka: Elgato
€180 €150 bez DPH
Skladom
Variant
Môžeme doručiť do:
6.12.2023

Vysvetlivky stavu tovaru:

  1. Nový tovar s 24-mesačnou zárukou: Tento produkt je úplne nový a má plnú záruku na obdobie 24 mesiacov od dátumu nákupu. Môžete si byť istí, že ste získali tovar v najlepšom stave.

  2. Rozbalený tovar s 24-mesačnou zárukou: Išlo o produkt, ktorý bol už raz vybalený, ale má stále 24-mesačnú záruku, takže získate kvalitný produkt za nižšiu cenu.

  3. Zánovný tovar s 20-mesačnou zárukou: Toto je tovar, ktorý bol v minulosti použitý, ale bol dôkladne obnovený do takmer nového stavu. S 20-mesačnou zárukou máte istotu, že bude dobre fungovať.

  4. Refubrished tovar s 12-mesačnou zárukou: Refubrished tovar bol dôkladne prekontrolovaný a opravený na optimálny stav. Má záruku na 12 mesiacov, čo znamená, že ho môžete kúpiť s istotou, že bude fungovať dobre a po dlhšiu dobu.

Detailné informácie

Poštovné zdarma
Poštovné zdarma
pri nákupe nad 50€

Podrobný popis

Natáčať záznamy z hier môžete ľahko pomocou zariadenia Elgato 4K60 Pro. Vďaka kompaktným rozmerom môžete nahrávať prakticky kdekoľvek a všetky záznamy sa budú ukladať na SD kartu. Nová verzia je navyše ešte menšia pre pohodlnejší prenos a navyše môžete využiť nízkoprofilovú záslepku. Na pamäťovú kartu s 256 GB pamäťou zvládnete nahrať až 7 hodín herného záznamu v 4K rozlíšení pri 60 fps, alebo nahrávajte priamo do disku vášho počítača. Na spustenie stačí zapojiť a stlačiť nahrávacie tlačidlo. So zariadením Elgato 4K60 Pro a konektorom PCIe x4 môžete dokonca rovno streamovať na Twitch. Kľúčové vlastnosti záznamového zariadenia Elgato 4K60 ProSo zariadením Elgato 4K60 Pro môžete nahrávať alebo streamovať svoje hryNahrávajte bez problémov vo 4K kvalitePodpora nahrávania aj v HDRKompatibilné sa streamovacími aplikáciami, ako je OBS Studio256 GB pamäťovú kartu zaplníte až 7 hodinami záznamu