Google Pixel 7

Kód: 225/ROZ2 225/NOV Zvoľte variant
Značka: Google
€500 €510 od €500 €416,67 bez DPH €425 bez DPH od €416,67 bez DPH
Skladom Na dotaz Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
6.12.2023 6.12.2023 Zvoľte variant

Vysvetlivky stavu tovaru:

  1. Nový tovar s 24-mesačnou zárukou: Tento produkt je úplne nový a má plnú záruku na obdobie 24 mesiacov od dátumu nákupu. Môžete si byť istí, že ste získali tovar v najlepšom stave.

  2. Rozbalený tovar s 24-mesačnou zárukou: Išlo o produkt, ktorý bol už raz vybalený, ale má stále 24-mesačnú záruku, takže získate kvalitný produkt za nižšiu cenu.

  3. Zánovný tovar s 20-mesačnou zárukou: Toto je tovar, ktorý bol v minulosti použitý, ale bol dôkladne obnovený do takmer nového stavu. S 20-mesačnou zárukou máte istotu, že bude dobre fungovať.

  4. Refubrished tovar s 12-mesačnou zárukou: Refubrished tovar bol dôkladne prekontrolovaný a opravený na optimálny stav. Má záruku na 12 mesiacov, čo znamená, že ho môžete kúpiť s istotou, že bude fungovať dobre a po dlhšiu dobu.

 

Repasované trieda A: zariadenia, ktoré boli predtým používané, ale boli následne vrátené do pôvodnej formy a kvality. Tieto zariadenia boli dôkladne prehodnotené, opravené a v prípade potreby nahradené nepracujúce alebo poškodené komponenty. Telefóny triedy A nesú minimálne znaky opotrebenia.

Repasované trieda B : zariadenia, ktoré boli predtým používané, ale boli následne vrátené do pôvodnej formy a kvality. Telefón vykazuje viditeľné známky používania, vrátane škrabancov, opotrebenia a iných stop. Avšak, je neblokovaný, absolvoval kompletné testy a svojimi funkciami sa prejavuje takmer rovnako ako nový.

 

Detailné informácie

Poštovné zdarma
Poštovné zdarma
pri nákupe nad 50€

Podrobný popis

Popis produktu

Rozmerný OLED displej telefónu Pixel 7 s jemným rozlíšením vám sprostredkuje dokonale plynulý a čistý obraz pri práci i zábave. Jadro prístroja tvorí výkonný procesor Google Tensor G2 s umelou inteligenciou, doplnený 8-GB pamäťou a 128-GB úložným priestorom, takže bez problémov zvládne aj náročnejšie aplikácie a hry. Nechýba ani dvojica zadných 50- a 12-Mpx fotoaparátov s vyspelými funkciami na vyhotovenie dych vyrážajúcich záberov a pútavých 4K videí. Vodoodolný Pixel 7 spĺňa vysoké bezpečnostné štandardy. Chráni ho mimoriadne pevné sklo Corning Gorilla Glass.

GOOGLE Pixel 7 5G 8GB/128GB

Veľký FHD+ displej

Prvotriedny FHD+ OLED displej s uhlopriečkou 6,3 palca vás spoľahlivo vtiahne do deja. Pri hraní hier či sledovaní filmov sa môžete tešiť na dokonale ostrý obraz plný detailov v rozlíšení 2400 x 1080 px. Na priamom slnečnom svetle je displej až o 25 percent jasnejší ako jeho predchodca.

Veľký FHD+ displej

Unikátne umelecké diela

dvojitým zadným fotoaparátom s technológiou AI vyhotovíte vyvážené zábery i videozáznamy plné detailov, a to aj v 4K rozlíšení. Pomocou funkcie Cinematic Blur rozmažete pozadie a vytvoríte originálne autentické videá. Môžete tiež odstrániť z fotografie neželaný objekt alebo dodatočne zaostriť tváre.

Unikátne umelecké diela

Všestranný fotoaparát

Na prednej strane telefónu nájdete 10,8-Mpx selfie objektív s ultraširokým záberom v rozsahu 92.8 ° , takže bez problémov zachytíte skupinové portréty či romantické scenérie. Predný objektív navyše disponuje väčším senzorom a kvalitnejšou šošovkou, vďaka čomu sa dá fotografovať i v nedostatočných svetelných podmienkach.

Všestranný fotoaparát

Nenahraditeľný spoločník

Smartphone Pixel okrem iného charakterizuje aj horný panel „At a Glance“ zobrazujúci vybrané informácie ako napríklad dátum, teplotu, predpoveď počasia, naplánované stretnutia a podobne. Nechýba ani živý preklad zo 48 svetových jazykov alebo možnosť preloženia textu prostredníctvom fotoaparátu.

Nenahraditeľný spoločník

Inteligentný procesor

Pixel 7 poháňa nový výkonný procesor s umelou inteligenciou Google Tensor G2. Výsledkom je vyššia rýchlosť, efektívnosť i bezpečnosť. Procesor navyše prináša množstvo ďalších praktických funkcií. Pochváľte sa okoliu ešte kvalitnejšími fotografiami a videozáznamami.

Inteligentný procesor

Maximálne odolný

Certifikát IP68 znamená telo odolné voči prachu i vode. Pokojne ponorte telefón pod vodnú hladinu. Tvrdené sklo Gorilla Glass Victus prístroj chráni z oboch strán pred poškriabaním. V bezpečí je aj hardware, na ktorý dozerá čip Titan M2.

Maximálne odolný

Pohodlné odomykanie

K údajom v prístroji sa dostanete dotykom prsta. Obsahuje totiž snímač odtlačkov prstov. K dispozícii však máte tiež funkciu rozoznávania tváre. Stačí pohľad a ihneď získate prístup k obsahu.

Pohodlné odomykanie