Blackview BV6600E (4+64GB)

Kód: 267/ZAN
Značka: Blackview
€120 €100 bez DPH
Skladom
Variant
Môžeme doručiť do:
6.12.2023

Vysvetlivky stavu tovaru:

  1. Nový tovar s 24-mesačnou zárukou: Tento produkt je úplne nový a má plnú záruku na obdobie 24 mesiacov od dátumu nákupu. Môžete si byť istí, že ste získali tovar v najlepšom stave.

  2. Rozbalený tovar s 24-mesačnou zárukou: Išlo o produkt, ktorý bol už raz vybalený, ale má stále 24-mesačnú záruku, takže získate kvalitný produkt za nižšiu cenu.

  3. Zánovný tovar s 20-mesačnou zárukou: Toto je tovar, ktorý bol v minulosti použitý, ale bol dôkladne obnovený do takmer nového stavu. S 20-mesačnou zárukou máte istotu, že bude dobre fungovať.

  4. Refubrished tovar s 12-mesačnou zárukou: Refubrished tovar bol dôkladne prekontrolovaný a opravený na optimálny stav. Má záruku na 12 mesiacov, čo znamená, že ho môžete kúpiť s istotou, že bude fungovať dobre a po dlhšiu dobu.

 

Repasované trieda A: zariadenia, ktoré boli predtým používané, ale boli následne vrátené do pôvodnej formy a kvality. Tieto zariadenia boli dôkladne prehodnotené, opravené a v prípade potreby nahradené nepracujúce alebo poškodené komponenty. Telefóny triedy A nesú minimálne znaky opotrebenia.

Repasované trieda B : zariadenia, ktoré boli predtým používané, ale boli následne vrátené do pôvodnej formy a kvality. Telefón vykazuje viditeľné známky používania, vrátane škrabancov, opotrebenia a iných stop. Avšak, je neblokovaný, absolvoval kompletné testy a svojimi funkciami sa prejavuje takmer rovnako ako nový.

 

Detailné informácie

Poštovné zdarma
Poštovné zdarma
pri nákupe nad 50€

Podrobný popis

Popis produktu

Chytrý telefón odolný displej 5,7" IPS rozlíšenie 1440 × 720 procesor MediaTek MT6762V 8jadrový

RAM 4 GB interná pamäť 64 GB zadný fotoaparát 16 Mpx (f/2) + 0,3 Mpx (f/2) + 0,3 Mpx (f/2) predný fotoaparát 8 Mpx

GPS, Glonass, NFC, LTE

USB-C čítačka odtlačkov vodeodolný podľa IP69K