DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110.B

Kód: 276/REP
Značka: DeLonghi
€200 €166,67 bez DPH
Skladom
Variant
Môžeme doručiť do:
6.12.2023

Kávovary majú viditeľné vonkajšie opotrebenie.

Proces obnovy (refurbishment) kávovaru zahŕňa niekoľko krokov a úprav, ktoré majú za cieľ vrátiť zariadenie do plne funkčného stavu a zlepšiť jeho vzhľad a výkon.

 1. Rozborka a vyčistenie: Na začiatku procesu sa kávovar rozoberie na jednotlivé súčasti. Každá časť sa dôkladne vyčistí od zvyškov kávy, vody a iných nečistôt. Tento krok je kľúčový, pretože čisté súčasti zabezpečujú správne fungovanie a kvalitu kávy.

 2. Výmena opotrebovaných dielov: Ak sú niektoré súčasti opotrebované alebo poškodené, môžu byť vymenené za nové alebo kvalitné náhradné diely. Typické diely, ktoré môžu byť vymenené, zahŕňajú tesnenia, ventily, trysky a iné komponenty, ktoré ovplyvňujú funkciu kávovaru.

 3. Testovanie a oprava elektroniky: Elektronické komponenty, ako senzory, termostaty a čipy, môžu byť testované a opravené. Ak je potrebné, môžu byť aktualizované firmvérom na najnovšiu verziu.

 4. Kalibrácia a nastavenie: Po výmene a oprave dielov je potrebné kalibrovať a správne nastaviť kávovar. Toto zahŕňa nastavenie teploty, množstva vody, tlaku a ďalších parametrov tak, aby kávovar pripravoval kávu s optimálnym chuťovým profilom.

 5. Testovanie a overenie kvality: Po dokončení všetkých úprav je kávovar testovaný, aby sa overila jeho spoľahlivosť a kvalita prípravy kávy. Toto zahŕňa pripravenie niekoľkých šálok kávy a kontrolu, či všetky funkcie pracujú správne.

 6. Záruka a dokumentácia: Renovovaný kávovar môže byť doplnený o novú alebo predĺženú záruku, čo zvyšuje dôveru zákazníka. Všetky dokumenty a návody na použitie by mali byť sprístupnené zákazníkom.

Celý proces obnovy kávovaru zabezpečuje, že zariadenie je plne funkčné, čisté a pripravené na ďalšie používanie, čím sa šetrí životné prostredie a zároveň poskytuje cenovo dostupnú alternatívu k novým kávovarom.

Vysvetlivky stavu tovaru:

 1. Nový tovar s 24-mesačnou zárukou: Tento produkt je úplne nový a má plnú záruku na obdobie 24 mesiacov od dátumu nákupu. Môžete si byť istí, že ste získali tovar v najlepšom stave.

 2. Rozbalený tovar s 24-mesačnou zárukou: Išlo o produkt, ktorý bol už raz vybalený, ale má stále 24-mesačnú záruku, takže získate kvalitný produkt za nižšiu cenu.

 3. Zánovný tovar s 20-mesačnou zárukou: Toto je tovar, ktorý bol v minulosti použitý, ale bol dôkladne obnovený do takmer nového stavu. S 20-mesačnou zárukou máte istotu, že bude dobre fungovať.

 4. Refubrished tovar s 12-mesačnou zárukou: Refubrished tovar bol dôkladne prekontrolovaný a opravený na optimálny stav. Má záruku na 12 mesiacov, čo znamená, že ho môžete kúpiť s istotou, že bude fungovať dobre a po dlhšiu dobu.

Detailné informácie

Poštovné zdarma
Poštovné zdarma
pri nákupe nad 50€

Podrobný popis

 

Popis produktu

Plnoautomatický kávovar Magnifica S vám pripraví presne takú kávu, akú máte radi! Stlačením jedného tlačidla vyčaríte aromatické, povzbudzujúce espresso v talianskom štýle. Vlastným preferenciám môžete prispôsobiť nielen chuť a množstvo, ale taktiež teplotu kávy. Pokiaľ máte radi mliečnu kávu, tak pomocou Cappuccino systému pripravíte zamatovo jemné napenené mlieko.

ECAM 22.110 B

Kľúčové vlastnosti

 • Oceľový mlynček s 13 stupňami hrubosti mletia
 • Parná dýza pre napeňovanie mlieka
 • Osobné nastavenie arómy, veľkosti a teploty kávy
 • Automatická funkcia čistenia a odvápňovania
 • Tlak čerpadla 15 barov
 • Príprava 2 káv súčasne
Kľúčové vlastnosti

Vždy čerstvo zomletá káva

Jemné a rovnomerné mletie je základným predpokladom k získaniu tej najlepšej arómy z kávy. Kávovary DeLonghi majú zabudovaný oceľový mlynček s 13 stupňami nastavenia hrubosti mletia. Oceľové mlecie kamene sú tak presné, odolné proti poškodeniu a neutrálne voči chuti kávy. Práve tento typ mlynčeka používajú i profesionálni baristi! Navyše vďaka tzv. ,,Tubeless Systému" sa znižuje na minimálne množstvo kávy, ktorá zostáva v mlynčeku. Vaše espresso je tak pripravené vždy z čerstvo zomletej kávy.

Vždy čerstvo zomletá káva

Moderný systém ohrevu vody ,,Termoblok"

Pre dosiahnutie plnej arómy z čerstvo namletej kávy je dôležitá správna teplota vody, preto sú kávovary DeLonghi vybavené systémom ,,Termoblok" s vysoko presným elektronickým ovládaním. Dve topné telesá pracujú nezávisle od seba, jedno zabezpečí optimálnu teplotu vody na prípravu kávy, a to druhé paru na napenenie mlieka. Výhodou je taktiež tichá prevádzka a rýchle nahriatie celého systému.

Moderný systém ohrevu vody ,,Termoblok

Vynímateľná jednotka vylúhovača

Dôležitou súčasťou kávovaru je tzv. jednotka vylúhovača, ktorá dávkuje čerstvo zomletú kávu tak, ako by to vykonával profesionálny barista. Patentovaná jednotka vylúhovača DeLonghi má nastaviteľnú komoru, ktorá dokáže spracovať rôzne množstvo kávy podľa zvoleného nápoja. Navyše je vyberateľná, aby ju bolo možné aspoň jedenkrát v mesiaci opláchnuť pod tečúcou vodou, bez nutnosti používať chemické čistiace prostriedky.

Vynímateľná jednotka vylúhovača

Vychutnajte si svoje obľúbené cappuccino

Kto si rád vychutná krémové cappuccino, môže si pripraviť mliečnu penu pomocou tzv. ,,Cappuccino systém". Integrovaná dýza na napeňovanie mlieka umožňuje autentickú prípravu kávových špecialít, či už nadýchané cappuccino, jemné latte macchiato alebo intenzívne flat white.

Vychutnajte si svoje obľúbené cappuccino

Nastavte si chuť svojej obľúbenej kávy

Kávovar pripraví váš obľúbený nápoj jediným stlačením tlačidla. Aby však bola káva pripravená vždy podľa vašej chuti, je možné upraviť veľkosť kávy, intenzitu a požadovanú teplotu a následne uložiť do pamäte kávovaru.

Nastavte si chuť svojej obľúbenej kávy

Užite si ďalšiu extra funkciu kávovaru

Pri používaní kávovaru určite oceníte praktické funkcie ako je nastaviteľná výška dávkovača, možnosť pripraviť iba horúcu vodu na čaj alebo 2 espressa zároveň, čo ušetrí čas. V kávovare je taktiež možné použiť vopred zomletú kávu, napríklad bezkofeínovú. Aby pripravené nápoje vydržali horúce dlhší čas, kávovar disponuje praktickou funkciou nahrievania šálok.

Užite si ďalšiu extra funkciu kávovaru

Jednoduchá údržba kávovaru

Pre ešte lepší používateľský komfort sú kávovary DeLonghi vybavené automatickým procesom čistenia a odvápňovania. Z vnútorného okruhu sa zvyšky kávy odstraňujú už pri zapnutí kávovaru, a to počas automatického preplachovania. Zároveň sa nahrieva vnútorný okruh, aby mala vaša káva správnu teplotu. Pred vypnutím kávovaru sa vnútorný okruh znovu prepláchne a zbaví sa tak kávových usadenín. Kávovar ohlasuje odvápňovanie a jednoducho vás prevedie jednotlivými krokmi procesu odvápňovania vášho kávovaru. Časti kávovaru je možné taktiež umývať v umývačke riadu.

Jednoduchá údržba kávovaru

Nastavenie tvrdosti vody

Špecifickou vlastnosťou kávovaru DeLonghi je možnosť naprogramovania tvrdosti používanej vody. Na výber sú 4 stupne tvrdosti. Zároveň sa odporúča používanie vodného filtra. Ten nielen predchádza tvorbe vodného kameňa v kávovare, ale taktiež predlžuje jeho životnosť. Má taktiež vplyv na chuť a arómu kávy.

Nastavenie tvrdosti vody

Funkcia automatického vypnutia

Funkcia automatického vypnutia umožňuje šetriť energiu a starostlivosť o životné prostredie, i keď na to sami zabudnete. Stačí len nastaviť jeden z piatich dostupných intervalov, po uplynutí zvoleného intervalu sa kávovar automaticky prepne do pohotovostného režimu.

Funkcia automatického vypnutia

Dokumenty